Podróż przez życie i reinkarnacja – podróż ku doskonałości

Życie i śmierć, ponowne narodziny i odchodzenie - nieustannie towarzyszą nam w procesie ciągłego odradzania się i odnajdywania w sobie doskonałości.

Proces ten to podążanie za planem Duszy, którego przypominanie sobie nie jest proste. Atrakcje ziemskiego świata najczęściej przyćmiewają nasze wewnętrzne widzenie i pamięć zaplanowanych na dane życie lekcji. Warto medytować, by zgłębiać ten plan, przypominać go sobie, by gromadzić potem w życiu to, co rzeczywiście zabierzemy ze sobą odchodząc stąd i nie żałować, że nie wykorzystaliśmy danej nam sposobności.

Podróże w miejsca, które nas szczególnie przyciągają energetycznie, mogą stać się takim pomostem w przypominaniu sobie planu Duszy. Łączą nas z pamięcią poprzednich żyć, naszych duchowych sukcesów i porażek, splatających się w łańcuch przyczyn i skutków tworzących kolejne życia.

Takie podróże mogą uzmysłowić nam jak wiele ciał i osobowości już mieliśmy. Możemy wówczas nie identyfikować się tak bardzo z obecnym, ale raczej z całością naszego duchowego procesu. Zaczynamy go wówczas doświadczać coraz bardziej uważnie i świadomie, rozumiejąc co i w jakim celu nam się przydarza.

Zapraszamy do wspólnej uważnej podróży, dotyczącej tego tematu, w trakcie naszych warsztatów i wyjazdów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów and atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>