Od lat pasjonujemy się duchowym dziedzictwem ludzkości, zgłębiamy je, odkrywamy i dzielimy się nim z każdym kto poszukuje swojej życiowej Prawdy. Zapraszamy Was na nasze Uważne Podróże daleko w świat i głęboko w siebie.

Anna Burakowska
Anna Burakowska
Właścicielka działającego od 2005 roku Wydawnictwa Nameya, wydawca i tłumaczka książek o rozwoju duchowym, między innymi duchowych przekazów spisanych przez Ramaathis-Mam’a. Organizatorka kongresów, warsztatów i spotkań. Propagatorka wiedzy na temat zachodzących obecnie na Ziemi przemian świadomości i naszego uczestnictwa w tym procesie.
Współzałożyciel i członek zarządu Stowarzyszenia Rozwoju i Podróży NOWA ZIEMIA.

.

Paweł Bartnik
Pawel Bartnik
Pasjonat duchowych podróży i spuścizny pozostawionej nam przez duchowe braterstwa starożytnych cywilizacji Egiptu, Azji i Ameryk, w postaci Wiedzy Uniwersalnej. Siedem lat spędził w Azji Południowo-Wschodniej zgłębiając duchowość Hinduizmu wyspy Bali i innych pierwotnych wierzeń Indonezji. Wcześniej przez wiele lat związany z ruchem Różokrzyżowców, niosących spuściznę Katarów. Studiował także przekazy nauk Taoizmu i Buddyzmu.
Od lat zajmuje się organizacją „Wyjazdów z rozwojem” – których głównym celem jest poznawanie naszego duchowego, ziemskiego dziedzictwa i wykorzystywanie tej wiedzy w podróży do wnętrza siebie.
Współzałożyciel i członek zarządu Stowarzyszenia Rozwoju i Podróży NOWA ZIEMIA.